Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Firmy Przedsiębiorcy

 

 

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych oraz spółek prawa handlowego istnieje wiele możliwości finansowania firmy.
 
Bez przedstawiania dokumentów finansowych możemy zaproponować firmie kwotę 500.000 pln, na okres 120 miesięcy. Warunkiem jest posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Uruchomienie kredytu następuje jednorazowo, po przedstawieniu zaświadczeń o niezaleganiu z ZUS i US.
 
Kredyty do 25.000 pln można otrzymać bez przedstawiania żadnych dokumentów finansowych, bez zaświadczeń z ZUS i US oraz bez zabezpieczeń.
Taka oferta przeznaczona jest jednak tylko dla osób prowadzących działalność i spółek cywilnych.
 
Wszystkim grupom przedsiębiorców możemy zaproponować:
 
  • kredyt obrotowy niezabezpieczony ze spłata ratalną do 120 miesięcy
    maksymalna kwota finansowania to 500.000
  • kredyt obrotowy w rachunku bieżącym, odnawialny co 12 miesięcy,
    maksymalna kwota finansowania nie jest ograniczona
  • kredyt obrotowy lub inwestycyjny w oparciu o dochody prognozowane, ze spłatą ratalną do 120 miesięcy, maksymalna kwota finansowania to 500.000
  • kredyt obrotowy zabezpieczony fakturami
  • kredyty inwestycyjne do 100% wartości nieruchomości i okresem spłaty do 240 miesięcy
  • kredyty „na start” dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą do 350.000 pln
 
Przedsiębiorcy mogą starać się również o zindywidualizowane warunki finansowania, dostosowane do potrzeb firmy.
 
Oferujemy również kredyty dla firm budowlanych i deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe. Maksymalna kwota finansowania to 3 mln zł.
 

 

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.