Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Gotówka na dowolny cel

 

 

Możesz otrzymać do 200.000 pln gotówki, bez rzeczowego zabezpieczenia.
 
Tego rodzaju kredyt może być spłacany nawet do 120 miesięcy a bank nie pyta o to, na jaki cel zostanie wykorzystany.
 
Niewielkie kwoty - do 15.000 - można uzyskać na podstawie uproszczonego badania zdolności kredytowej, np. przedstawiając wyciągi z konta bankowego z wpływami wynagrodzenia.
 
Zatrudnieni w dużych zakładach pracy mogą liczyć na dodatkowe przywileje w postaci obniżonej prowizji bankowej czy niższego oprocentowania.
 
Starając się o większą kwotę dokumentujemy dochody, które świadczą o możliwości spłaty naszego przeszłego zobowiązania.
 
Jeśli podstawowy dochód nie jest wystarczający jesteśmy w stanie zaproponować różne rozwiązania, poprawiające zdolność kredytową. Dopasowujemy je do indywidualnej sytuacji każdego kredytobiorcy.
 
O kredyt gotówkowy mogą ubiegać się osoby osiągające dochody z różnych źródeł:
  • umowa o pracę na czas określony i nieokreślony
  • działalność gospodarcza rozliczana na podstawie książki przychodów i rozchodów, ryczałtu, karty podatkowej
  • emerytura
  • renta
  • umowa o działo
  • umowa zlecenie
  • kontrakty
  • mianowanie
  • działalność rolnicza

 

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.