Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Konsolidacja

 

 

Konsolidacja zobowiązań ma na celu przede wszystkim połączenie kilku kredytów w jeden, o niższym oprocentowaniu i mniejszej racie.
 
Możliwe jest również przeniesienie jednego kredytu do innego banku, który zaproponuje lepsze warunku spłaty.
 
Dzięki takiemu rozwiązaniu kredyty stają się tańsze a w budżecie domowym pozostaje więcej wolnych środków.
 
Konsolidować można zarówno kredyty gotówkowe jak i hipoteczne.
 
Dlaczego to się opłaca?
Oferty kredytowe nieustannie się zmieniają i często z chęci pozyskania nowego klienta banki proponują znacznie lepsze rozwiązania niż konkurencja. Zajmując się zawodowo finansami mamy aktualne informacje o najkorzystniejszych możliwościach kredytowania.
 
Konsolidując posiadane kredyty możemy także ubiegać się o dodatkową gotówkę na dowolny cel. Nie ma przeszkód aby znacząco zmienić warunku nowego kredytu: wydłużyć lub skrócić okres spłaty, zmienić lub zlikwidować zabezpieczenie, odzyskać zapłaconą składkę ubezpieczeniową.
 
To tylko nieliczne zyski ze skorzystania z kredytu konsolidacyjnego. Szczegółową ofertę możemy przygotować po zapoznaniu się z indywidualną sytuacją klienta.

 

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.