Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Kredyt samochodowy

 

Kredyt samochodowy można przeznaczyć na zakup wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów. Możliwe jest również zaciągnięcie kredytu gotówkowego pod zastaw już posiadanego pojazdu.

Zabezpieczeniem kredytu samochodowego  mogą być samochody i motocykle  zarówno nowe jak i używane.

Przedsiębiorcy nabywający pojazd nie muszą przedstawiać żadnych dokumentów finansowych, wystarczy że oświadczą ile zarabiają. Nie są wymagane również zaświadczenia z ZUS i US. Z takiej oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 12 miesięcy, zainteresowani kredytem nie wyższym niż 100.000 zł.

Okres spłaty  kredytu to nawet 120 miesięcy.

Kredyt samochodowy charakteryzuje się niższym oprocentowaniem od kredytu gotówkowego przeznaczonego na cele konsumpcyjne. Dlatego jeśli planujesz zakup samochodu na kredyt, zdecydowanie polecamy wybór własnie takiej formy finansowania.

 

 

 


K

Starając się o kredyt do 25.000 pln nie musimy kupować ubezpieczenia AC.

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.