Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Kredyty mieszkaniowe hipoteczne

 

 

Pod pojęciem kredytu mieszkaniowego kryją się takie formy finansowania, które mają zostać przeznaczone na zakup, budowę, rozbudowę, remont, adaptację nieruchomości o charakterze mieszkalnym.
 
Są to kredyty o najniższym oprocentowaniu – aktualnie nawet poniżej 4% rocznie (marża od 0,99 + WIBOR 3M ) – i najczęściej zaciągane są na wieloletni okres spłaty – nawet do 50 lat.
 
Decyzja o zadłużeniu się na tak długi czas jest często najważniejszą w życiu a rata kredytu nierzadko stanowi największy, regularny wydatek w budżecie domowym.
 
Dlatego niezwykle istotna jest rozwaga przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Ważne są zarówno kwestie kosztu: prowizji, oprocentowania, ubezpieczenia ale również elastyczność banku: możliwość wcześniejszej spłaty, okresowego zawieszenia spłat, zmiana zabezpieczeń oraz wiele, wiele innych warunków. Możliwa jest również taka umowa, która zagwarantuje nam stałą ratę na okres 5 lub 10 lat, niezależnie od zmieniających się stóp procentowych.
 
Aby wybrać optymalne rozwiązanie należy poznać wszystkie dostępne oferty. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo pełną informację o aktualnych możliwościach, dzięki czemu możliwe będzie dokonanie najlepszego wyboru.
 
Za naszym pośrednictwem możecie Państwo złożyć wnioski o kredyt do nieograniczonej liczby banków, bez konieczności ich odwiedzenia a wszystkie formalności zostaną załatwione w naszej siedzibie.
 
Jako doradcy niezależni rzetelnie przedstawiamy wszystkie warunki umowy kredytowej, doradzamy, wyjaśniamy zawiłe zapisy i chronimy przed nieuzasadnionymi kosztami.

 

 
 

Formularz kontaktowy