Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Kredyty mieszkaniowe hipoteczne

 

 

Pod pojęciem kredytu mieszkaniowego kryją się takie formy finansowania, które mają zostać przeznaczone na zakup, budowę, rozbudowę, remont, adaptację nieruchomości o charakterze mieszkalnym.
 
Są to kredyty o najniższym oprocentowaniu – aktualnie nawet poniżej 4% rocznie (marża od 0,99 + WIBOR 3M ) – i najczęściej zaciągane są na wieloletni okres spłaty – nawet do 50 lat.
 
Decyzja o zadłużeniu się na tak długi czas jest często najważniejszą w życiu a rata kredytu nierzadko stanowi największy, regularny wydatek w budżecie domowym.
 
Dlatego niezwykle istotna jest rozwaga przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Ważne są zarówno kwestie kosztu: prowizji, oprocentowania, ubezpieczenia ale również elastyczność banku: możliwość wcześniejszej spłaty, okresowego zawieszenia spłat, zmiana zabezpieczeń oraz wiele, wiele innych warunków. Możliwa jest również taka umowa, która zagwarantuje nam stałą ratę na okres 5 lub 10 lat, niezależnie od zmieniających się stóp procentowych.
 
Aby wybrać optymalne rozwiązanie należy poznać wszystkie dostępne oferty. Korzystając z naszych usług otrzymacie Państwo pełną informację o aktualnych możliwościach, dzięki czemu możliwe będzie dokonanie najlepszego wyboru.
 
Za naszym pośrednictwem możecie Państwo złożyć wnioski o kredyt do nieograniczonej liczby banków, bez konieczności ich odwiedzenia a wszystkie formalności zostaną załatwione w naszej siedzibie.
 
Jako doradcy niezależni rzetelnie przedstawiamy wszystkie warunki umowy kredytowej, doradzamy, wyjaśniamy zawiłe zapisy i chronimy przed nieuzasadnionymi kosztami.

 

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.