Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

Nietypowe sytuacje

 

Nie masz zdolności kredytowej? Twoja historia kredytowa nie jest idealna lub nie masz jej wcale? Istnieją inne przeszkody w uzyskaniu kredytu?

Zapytaj jak możemy ci pomóc. Często trudne na pozór sytuacje można rozwiązać. Nie zawsze droga do sukcesu jest prosta ale dobry plan działania jest w stanie rozwikłać wiele skomplikowanych spraw.

System finansowy w Polsce - zarówno bankowy jak i pozabankowy - daje wiele alternatyw pozyskania niezbędnych środków finansowych. Z takich ofert mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy.

Okoliczności w jakich mogą się znaleźć kredytobiorcy bardzo różnią się od siebie, dlatego trudno przedstawić konkretne rozwiązania. Każda sprawa musi zostać potraktowana indywidualnie.

Warto skonsultować swoją sytuację i znaleźć sposób na rozwiązanie problemu.

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.