Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm bielsko Kredyty dla firm bielsko Kredyty bielsko biała
Kredyty bielsko Kredyty bielsko Kredyty bielsko biała Kredyty dla firm

O nas

 

 

Zespół Biura Kredytowego Ekspertus posiada się ponad 10 letnie doświadczenie w bankowości i finansach.
 
Podstawowym zdaniem biura jest znalezienie najlepszej formy pozyskania środków pieniężnych dla naszych klientów,.
 
Dzięki doskonałej znajomości procedur instytucji finansowych a także zagadnień prawnych z zakresu finansów, nieruchomości i prawa cywilnego, zapewniamy kompleksową opiekę nad całym procesem kredytowym.
 
Jesteśmy skuteczni, ponieważ działamy szybko i wykorzystujemy wszelkie możliwości osiągnięcia finansowania jakie tylko oferuje rynek.
 
Ponieważ nie jesteśmy częścią żadnej korporacji mamy całkowitą swobodę działania i w doborze oferty kierujemy się tylko oczekiwaniami naszych klientów.
 
Znamy aktualne promocje, nowości oraz sposoby na otrzymanie najtańszej oferty.
 
Możemy pochwalić się sukcesami w rozwiązywaniu skomplikowanych i nietypowych sytuacji naszych klientów.
 
Zajmujemy się kredytami dla klientów indywidualnych jak również finansowaniem przedsiębiorców i ich firm.
 
Zadowolenie naszych klientów mierzymy ilością wystawionych rekomendacji, i liczbą zainteresowanych, którzy skontaktowali się z nami dzięki poleceniu usatysfakcjonowanych kredytobiorców.
 
Zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 
 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma Łukasz Tufeksis z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Barlickiego 7, 43-300 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.